Twój niezwykły sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i zarazem pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, by dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi przystosowanych do rozmaitych oczekiwań osób, planujących sprzedawać w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz dostaw, również do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie fragment świadczonych przez nas rozwiązań.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów rozwiązań pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl stale dodają nowe funkcje, abyś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz szansę przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest rzeczywiście łatwe i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, gdy jesteś pasjonatem czegoś i pragniesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe wyjście, jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, ale też przetestować koncepcję na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.